aneb každá veverka by měla mít svůj oříšek !

Garfield

1. února 2007 v 19:23 |  Domácí mazlíčkové

Ahoj, já jsem Garfield...

Jsem krásný, zdravý, líný, vypasený kocour.
I když to na této mé fotografii nevypadá, jsem pěkně vypasený a línost na mě jde vidět zdaleka.
Jsem skoro kopií toho filmového. Doma spinkám nejraději na křesle, nebo poslední dobou v kartonové krabičce v rohu kuchyně. Když dostanu novou krabičku, vždy si v ní musím vykousat otvor abych měl přehled co se kde šustne.(hlavně na kuchyňské lince, a hlavně pod ní.) Nevím proč panička tak křičí když se dám do kousání... že by se jí nelíbílo jak ten všechen karton plivu po celé podlaze?
Někdy když se opravdu nudím, okusuju listy palmy co je hned nad krabičkou, nebo taky nepohrdnu lýtkem nohy co se zrovna kolem mě prochází. Prostě jsem kousací kocour.
Jsem synem Žofinky, kočičky, která moc nevychází s ostatníma, bohužel ani se mnou ne. Mým největším kamarádem je Matěj. To je takový náš kocouří taťka. Někdy ho pustím i do svého kartonového pelíšku. Je tam sice pak dost stísněno, ale co bych neudělal pro svého kočičího kamaráda.
A málem bych zapomněl. Taky tak trošku cvičím nově příchozí členy naší kočičí rodinky. Když se k nám zatoulá nějaké kotě a moc si dovoluje, trošku ho musím usměrnit. Pravda, někdy je to trošku hlučnější akt, pár věcí se u toho rozbije, ale důležité je, že to pomáhá!
Na předposledním snímku můžete vidět jací jsme s Matějem kámoši.
A nakonec ještě jedna fotečka z mého dětství.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.