aneb každá veverka by měla mít svůj oříšek !

Kalamita

4. února 2007 v 20:27 |  Domácí mazlíčkové

Ahoj, já jsem Kalamita

Nevím proč mi dali jméno zrovna Kalamita. Asi jsem vypadala na pohromu když jsem se narodila. Moji maminkou je Koteček. Nevlastní sestřičkou je Micka. Takže jsem plnoprávně patřila do rodiny Kocourových.
Nejprve jsem patřila všem. Byla jsem krásná černobílá myšilovka. Celé dny jsem trávila na poli u myších děr a často jsem přinášela úlovky. Jednou jsem navštívila i myšky u sousedů, ale ty byly asi nějaké přiotrávené.
Jelikož jsem patřila mezi myšilovce co si svůj úlovek občas i vychutnají, nejspíš právě na to jsem doplatila. Zpapala jsem otrávenou myšičku a začaly moje zdravotní komplikace.
Veterinář a moje ochránkyně Jana se snažili mi pomoct a dalo by se říct že mi prodloužili život asi o dva měsíce. Byla jsem vyhublá kočička, ale během léčebné kúry jsem se trošku zpravila. Nechali mě i vykastrovat. Na chvilku jsem byla i plná života, živoučká jako nikdy předtím, ale jednoho dne se mi komplikace vrátily a u veterináře mě museli utratit.
Byla jsem krásná černobílá kočička, která měla abnormálně velké tlapky. Všichni se mi smáli, ale to nevěděli že se potajnu věnuju boxu. A tam nějaká malá vychrtlá tlapka neuspěje.
I když můj život neskončil zrovna slavně a hodně jsem se natrápila, v kolektivu ostatních kočiček jsem se cítila spokojeně. Teď odpočívám vedle Andulky, Anči, Kotečka a Mikeše.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.