aneb každá veverka by měla mít svůj oříšek !

Koteček

4. února 2007 v 20:44

Ahoj všichni myšilovcové

Já jsem Koteček. Nevím proč mi tak začali říkat když jsem byla vlastně slečna.
Koukněte, špatně jsem se neměla. V postýlce, peřinách, natřepaný polštář, co víc si kočka může přát...
Byla jsem první domácí rozmazlená kočička, která si vydobyla místo doma a tím započala v rodině společenský život s kocourama a kočičkama. Do té doby kočičky do domácnosti nesměly,měly své místo pouze venku a byly plaché.
Domů si mě přivezl páníček z práce z Ostravy hlavního nádraží. Našel mě při prohlídce jednoho vagónu, který právě dorazil do stanice, zkončil zde jízdu a byl určen na opravu. Nemohu říct přesně odkud jsem přijela, jelikož můj vlak projel půl republiky. Byla jsem na záchodě zavřené a hodně vystrašené koťátko.
Rychle jsem se stala miláčkem celé domácnosti a děcka se o mě praly abych mohla spát u nich v pokoji. Museli si mě střídat, jednu noc u toho, druhou u toho atd...
Jelikož jsem byla ale svoje osobnost, stejně jsem si vždycky vybrala sama kde chci spát a nenechala jsem si do toho kecat. Na fotografii jde vidět jak vychovávám svoji poslední dceru Žofinku. Do té doby jsem odchovala několik Mikešů, Micek a různých dalších kočiček. Kromě Micky a Žofky jsem ovšem všechny přežila. Ale jak jste můžete vidět v profilech Žofinky a Micinky, podařily se mi že? Během svého života jsem toho nalovila hodně, mezi mé perličky patřil ulovený netopýr přinesený ke štědrovečerní večeři nebo ještěrka. To víte, pořád ten monotónní jídelníček...taky občas sezobnete něco exotického ne?
Svůj život jsem ukončila někde mimo domov, ale oficiálně odpočívám na kočičím hrobě vedle mé dcery Kalamitky, Andulky. Umřela jsem protože jsem byla už moc stará a přenechala jsem starosti s lovením mladším, kterým to jde jak koukám skvěle.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.