aneb každá veverka by měla mít svůj oříšek !

Moje rodinka

24. února 2007 v 16:30 |  Něco o mě
Moje rodinka
Abyste dostali taky nějakou představu, o kom že se tady pořád píše, tak Vám trošku představím členy i zatím nečleny mojí rodiny.
Nevím odkud mám začít, protože mám všechny ráda stejně.
Začnu tedy od sebe:-). Já jsem autorkou většiny článků tady. Docela mě baví psát různé příběhy, povídky a uveřejňovat různé trapasy. Samozřejmě kromě těch mých.
Dále bych pokračovala mým přítelem. Zatím nepatří do naší rodiny, ale dofám, že někdy bude.
Jmenuje se Pavel, stejně jako můj bratr. Taky patří k jednomu z vysílačkových maniaků, kterým jsem věnovala celou jednu rubriku mého blogu.
Dále bych pokračovala mojí mamkou. Vášnivou cykloturistkou. I když je jí už přes padesát let, jezdí na kole moc ráda.
Na snímku je při jarní vyjížďce kolem Ostravy s Jendou a Janou. Ještě se vyjížďky s nima zúčastnil brácha Jirka a Pavel.
Jana je moje švagrová, manželka od Jirky. V současné době si oba staví svůj baráček. Chtějí už do vlastního.
A toto je již zmiňovaný brácha Jirka. Taky s náma občas jede na výlet, ale teď se spíš věnuje práci na stavbě.
A toto je můj taťka Mirek.
Nedávno oslavil 60 let a již je zaloužilým důchodcem.
Jo má to někdo štěstí že se dožil důchodu. My mladí si o tom můžeme nechat jenom zdát... Jinak má zálibu v práci se dřevem a v sezení na počítači. Věnuje se také aktivitám v ZO ČSCH, které je tady taky věnovaná celá jedna rubrika.
Můj bratr Jenda a jeho nerozlučný kamarád Bulhar:-).
Jenda je neobyčejně pracovitý člověk a vždycky rád a někdy i ochotně pomůže. Většinou je ho třeba ale něčím uplatit. Nejlépe tak lupínkama Bohemia nebo Burákama. Má moc rád kočičky, jako všichni v naší rodině. Nápad vzít Matěje z útulku se zrodil právě v jeho hlavě a Matěj je mu za to určitě moc vděčný. Nyní si přestavuje chlívek kde mamka ještě do podzimu chovala býka na malou dílničku. Řeknu vám, málokdo má ve své domácí dílně kachličkový soklík... Udělal si novou podlahu, osadil okna a v budoucnu plánuje novou střechu. Že se mu chce...
Jenda je i náš kolomechanik. Když potřebuje někdo spravit kolo vždy běží právě za ním.
To v tom zeleném triku je Pavel. Můj bratr, který si nedávno založil svou vlastní grafickou firmu. Hodně ho baví grafické úpravy na počítači a také fotografování. Odkazy na firmu i na album naleznete v aktuálních odkazech v hlavním menu. Jinak s náma taky hodně jezdí na výlety na kole. Loni na silvestra si koupil nový monitor, protože ten minulý mu označkovala kočička, která se nemohla dostat ven a tak nepohrdla kytičkou umístěnou nad monitorem. No ne každý se trefí hned na poprvé.
No a tak trošku se tu zmíním i o rodičích přítele Pavla. Taťka Richard a mamka Jarmila bydlí i s babičkou v Horních Datyních kde nyní bydlím.
Richard je vášnivý včelař a jeho med je nejlepší v okolí. Mamka se věnuje hlavně zahradě a domácím zvířátkům. Oba jsou už v důchodu.
Na snímku zleva moje mamka Jindřiška, mamka Pavla Jarmila, taťka Richard a v popředí já s Pavlem. Všichni toho času na výstavě Flora Olomouc 2006. (viz výlety)
Fotku mojí babičky Albíny zde nemám, ale určitě ji časem umístím. Babička bydlí u nás v Horních Bludovicích. Zatím je veselá a má o všem přehled díky každodenímu sledování televize.
Jinak všichni žijeme tak jak se dá, jezdíme si na výlety, dovolené, účastníme se spousty zajímavých akcí. Takového společného koníčka máme již zmiňovanou jízdu na kole, ale nesmím zapomenou i na lyžování. Akorát toho sněhu není nějak dostatek...
Doufám, že jste načerpali o mých příbuzných dostatek informací a konečně máte přehled o kom tady furt žbleptám.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JIrka JIrka | E-mail | 3. února 2008 v 23:57 | Reagovat

Hoiky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.