aneb každá veverka by měla mít svůj oříšek !

Piškot

1. února 2007 v 21:14 |  Domácí mazlíčkové

Nazdárek všichni zrzouni,

Tak to jsem já, Piškot se jmenuju. Toto jméno mi dal jeden malý kluk, který si mě jako kotě vzal. Jsem syn Žofky, stejně jako Garfield, akorát starší.
Kluk začal chodit na školu, začal mít jiné zájmy a se mnou byl jen minimálně. Musel za mnou dojíždět a o mě se starala jeho babička. Časem mi bylo hodně smutno a hledal jsem kamarády. Našel jsem je tady. Zalíbilo se mi tu a přidal jsem se ke smečce kocourů a kočiček domácích. Ale občas nezapomenu kde jsem vyrůstal a zastavím se na návštěvu, jestli se náhodou můj páníček nevrátil, ale za chvilku zase mizím za svými kočičími kamarády.
Většinou letím ještě cestou skouknout nové přírůstky myší okolo a kolem šesti sedmi večer jdu na večeři do sklepa, kde společně s pejskama spořádáme nejednu psí konzervu. Pak si zajdu zakousnout ještě nějaký zákusek do kuchyně a pak do hajan. Svůj pelíšek mám kdekoli, nejraději však spím u taťky v obýváku, kde na koberci vedle misky s vodou a u dveří mám svoje místečko.
+ 7. 8. 2007 Nás opustil po těžkém zranění při střetu se sekačkou. O jednu tlapku přišel úplně a druhou měl komplikovaně zlomenou. K tomu všemu se přidala infekce protože byl ošetřen až několik dní po střetu. (ihned jak přišel domů) Léčení by bylo zdlouhavé, bolestivé a nemuselo by mít dobrý výsledek. Nejistota a trápení kocourka nás přiměly nechat ho uspat navždy.
Nyní má svoje místečko vedle svých kamarádů a bratra Matese před naší zahradou.

NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.